Напередодні Великодня благодійний фонд «Бумбураса» реалізував ініціативу підтримки родин українських Захисників, об’єднавши навколо неї державні інституції та грецьку дипломатичну й громадську спільноту.
У Києві, спільно з Посольством Греції в Україні, Координаційним штабом та Федерацією грецьких товариств України, допомогу отримали 50 сімей. В Одесі ще 60 родин, були охоплені ініціативою за участі Міської військової адміністрації, Департаменту у справах ветеранів і учасників бойових дій, а також Генерального консульства Греції в Одесі.
Після вручення подарунків для дітей організували святкову програму з улюбленими героями, іграми та аквагримом, подарувавши їм щирі емоції та атмосферу справжнього свята.
За внесок у підтримку родин військових Пантелеймон Бумбурас отримав подяку від Координаційного штабу.
Коментуючи ініціативу, він зазначив:
«Діти - це наше майбутнє. Саме заради них ми живемо, працюємо і будуємо сильну країну. Для мене і моєї родини важливо не словами, а справами підтримувати такі ініціативи. Окрема подяка нашим Захисникам. Завдяки вам діти мають сьогодні і матимуть завтра. Слава Україні!»