Відділ продажу:

+38 (048) 752-93-51

Забудовник:

+38 (048) 234-81-73

ГРЕЦЬКИЙ ПАРК

Результати досліджень, здійснені компанією «Гефест», показали плачевний стан схилів під Приморським бульваром, в районі Воронцовскої колонади був виявлений  рух грунту. Тому виникла необхідність якомога швидше розпочати зміцнення схилів потужним поясом паль. Арт-зона Грецького парку на схилах Приморського бульвару відкрилася після масштабної реконструкції. Урочистий захід приурочили до святкування 224-річчя Одеси 2 вересня 2018 року. Для запобігання зсувів на схилі, будівельники забили в землю близько 700 паль і встановили потужну підпірну стіну. Грецький парк поділений на три  умовні частини: арт-зону під відкритим небом, дитячу розважальну і прогулянкову. Загальна площа парку – 33 908,1 кв. м. Загальна площа озеленення – 22 925,7 кв.м. На території встановлено сучасне освітлення і проведені необхідні комунікації (система дренажу, каналізація, система поливу зелених насаджень і т.д.). Також на території передбачені варіанти пересування для людей з інвалідністю. Арт-зона парку своєю назвою зобов’язана творчому задумом авторів проекту і архітекторів. Спускаючись з основних масивних сходів, гості парку побачать копії давньогрецьких статуй.

Головна визначна пам’ятка – унікальний фонтан «Початок початків», створений одеським скульптором Михайлом Ревою.  Згідно із задумом автора, образ символізує світобудову. Скульптура фонтану складається з 150 окремих частин, які були зібрані вручну.

Проект освітлення Грецького парку в Одесі зайняв призове місце у Всеукраїнському конкурсі урбаністики та архітектури Ukrainian Urban Awards – Конкурс Української урбаністики 7.06.19

zoom

5-А СТАНЦІЯ ВЕЛИКОГО ФОНТАНУ. СКВЕР ГЕРОЇВ-ЛЬОТЧИКІВ

Компанія «Гефест» вела роботи з благоустрою скверу протягом майже двох місяців. Вся територія була укладена плиткою, відновлені електромережі, встановлені опори освітлення зі світильниками нового зразка, передбачено підсвічування пам’ятника, а також встановлені нові лави та урни.

Також проведено озеленення скверу: висаджено 14 дерев та 59 кущів, оформлені переносні квіткові клумби. Сквер обладнаний системою автополиву. З боку Адміральського проспекту біля скверу з’явилося два зупиночних комплекси з навісами та лавками для пасажирів. На пішохідних переходах облаштовані пандуси. По периметру скверу встановлені антипарковочні стовпчики.

zoom

СКВЕР НА 9-Й СТАНЦІЇ ВЕЛИКОГО ФОНТАНУ З КОМПОЗИЦІЄЮ «ВИКРАДЕННЯ ЄВРОПИ»

Композиція «Викрадення Європи» стала подарунком Одессі до її двухсотріччя і була зведена у вересні 1994 року архітектором В. Н. Чєпелєвим та скульптором А. П. Токарєвим.

На 9-й станції Великого Фонтану компанією «Гефест» було упоряджено сквер і оновлено композицію «Викрадення Європи». Було проведено роботи з облаштування пішохідних доріжок і спортивного майданчика з покриттям із гранітного висіву, було проведено монтаж системи зовнішнього освітлення. Для озеленення скверу було завезено 80 кубометрів ґрунту. Було встановлено паркові лави й урни, а по території скверу проведено поливальний водопровід. Було відремонтовано асфальтобетонне покриття тротуару навколо скверу, а пішохідні переходи відновлені з пристроєм тактильних покажчиків.

zoom

ГРЕЦЬКА ПЛОЩА

2 вересня 2016 року було урочисто відкрито погруддя Одеського міського голови і відомого філантропа Григорія Григоровича Маразлі. Авторами, відлитого з бронзи і встановленого на гранітному постаменті бюста, є архітектор Володимир Глазирін і скульптор Ілля Іліаді. Пам’ятник був замовлений одеської грецькою громадою. Головним спонсором є засновник будівельної компанії «Гефест» Пантеліс Васильович Бумбурас.

Компанією «Гефест» організовано рух транспорту Грецькою площею: демонтовані залізобетонні блоки, відремонтована гранітна тротуарна плитка та встановлена декоративна металева огорожа.

zoom