Відділ продажу:

+38 (048) 752-93-51

Забудовник:

+38 (048) 234-81-73

ЖК «Аполлон на Куликовському». Огляд інфраструктури

September 5, 2019

Всі батьки мріють про те, щоб відводити дитину до садочка або школи за 10-ть хвилин й дістатися до роботи за 20-ть. У студентів теж з’являються думки про швидкий телепорт.  Рятівником часу дітей і дорослих стане зручне місце для життя. Це коли центр міста, поруч є садки, школи, вузи, бізнес-центри, курси іноземних мов, море, парк т.д.. Економити свій час, гроші і все встигати – легко, якщо живеш в ЖК «Аполлон на Куликовському».

ЖК «Аполлон на Куликовському» – сучасна класика гідного життя в центрі міста.

Інфраструктура ЖК «Аполлон на Куликовському»

Сучасний будинок в класичному стилі зводиться на Куликовському провулку 2-А, між вулицями Пироговською і Середньофонтанською.
Він складається з 10-ти поверхів, квартир-студій, 1-, 2-, 3-кімнатних квартир вільного планування. Також в комплекс входять: підземний паркінг, власна котельня, сучасні ліфти, унікальний дизайн холу і поверхів.

В межах пішої доступності від комплексу функціонує зручна транспортна розв’язка: до зупинки громадського транспорту – одна хвилина, до ЖД вокзалу – 5 хвилин, до історичного центру міста – 15 хвилин.

5-10 хвилин пішої прогулянки вулицею Пироговською або Семінарською складе дорога до продовольчих крамниць, відділень банків, стоматологічного кабінету, квіткового магазину, винного магазину «Wine Story», ТЦ «Середньофонтанський», ТЦ «Кристал», ТЦ «Fontan Sky Center» з більше, ніж 100 різнопрофільних магазинів, супермаркетом «Фуршет», кінотеатром «Cinema City», дитячими центрами, дитячим супермаркетом «Антошка», аптекою, салоном краси тощо.

Від 7 до 20 хвилин на авто в сторону центра міста буде тривати дорога до ринку «Привоз», супермаркетів «Таврія В», «Сантім», «АТБ», «Обжора», «Гурман», одеського зоопарку, Траси здоров’я, парка ім. Т. Г. Шевченка, пляжів «Отрада» і «Ланжерон», дельфінарію «Немо».

В межах пішої доступності від комплексу знаходяться: 5-ть дитячих садків, які розташовані в 5-ти хвилинах, 3 школи та 2 ліцеї «Приморський» і «Ланжеронівський» – 3-10 хвилинах, державний аграрний і політехнічний університети, академія харчових технологій – в 10-ти хвилинах, а в 15-ти хвилинах – університет ім. І.І. Мечникова.

В 10-15-ти хвилинах на авто від комплексу розташовані фітнес-клуби «Your Stretch Studio», «Zumba Fitness», «Магістраль», «Халк», клуб «Palladium», ресторан «MamaCasalla», ресторан грузинської кухні «Папа Гіві», ресторан «Вілла Отрада», кафе «Зелень», кафе «Vegano Hooligano Odessa», Музей Цікавої Науки, мережа танцювальних шкіл «Todes», студія ірландських танців «Shamrock».