Відділ продажу:

+38 (048) 752-93-51

Забудовник:

+38 (048) 234-81-73

Блоґ. Інфраструктура ЖК «Акрополь».

April 12, 2019

ЖК «Акрополь» – новий житловий комплекс від БК «Гефест», який привертає увагу своїм вигідним розташуванням і приємною ціновою політикою квартир.

Цей комплекс відповідає всім сучасним технологіям будівництва, а його місцезнаходження – мрія для комфортного життя в метушні великого міста. Комфорт – ключове поняття для будинку. Ви думаєте, це тільки слова і реальність далека від них?

Ми взяли це до уваги й провели ревізію кварталу, а також будівельного майданчика ЖК. І маємо, що сказати! Давайте з’ясувати разом!

Що на місці і навколо?

Новий ЖК «Акрополь» знаходиться за адресою Фонтанська дорога, 25 (або Тополевий провулок, 17а). Для одеситів більш звично – 5-а станція Великого Фонтану!

Процес зведення комплексу перебуває в активній стадії! Тому можна сказати, що прекрасне народжується на наших очах.

ЖК знаходиться в п’яти хвилинах пішки від наземної транспортної розв’язки, отже, тут кожен знайде свою дорогу. Громадський транспорт чудово рушає в історичний центр або селище Черемушки, Таїрова і інші частини міста. Автовласники отримують повну свободу, оскільки траси ведуть, куди забажає душа.

Ми можемо відзначити, що висока концентрація транспорту, яка виникає в цьому районі, може приносити також й деякий дискомфорт для мешканців.


 

Розташування в деталях

ЖК «Акрополь» окреслений безпосередньо Фонтанською дорогою і вулицею Черняховського, яка межує з вулицями Маршала Говорова та Академічною. У цьому міському різноманітті, згадуєш казку про богатирів, які вибирали куди йти. Тільки в нашому випадку, куди не підеш – одні плюси зустрінеш!

По Фонтанській дорозі, у межах прогулянки пішки, розташований дитячий садок «Дитяче село», корпус МГУ і Одеська Юридична академія, храм «Святої мучениці Тетяни», а на протилежному боці – Одеська військова академія. Вниз по Фонтанській дорозі знаходиться головний корпус МГУ і ЗОШ №38.

Власники авто будуть раді заправній станції – AMIC Energy, яка працює цілодобово, навпроти можна поїсти у кафе «Мілан».

Свої фінансові питання, можна буде вирішити в банках – «Восток» і «Креді Агріколь», а покупки робити у супермаркеті «Таврія В» або невеликому продуктовому павільйоні, а також магазинчиках косметики, посуду, зоотоварів т.д.

Йдемо далі. На вулиці Черняховського панує пожвавлення людей і машин, адже тут розташований популярний ресторан швидкого харчування – McDonalds.

Неподалік знаходиться торгово-розважальний центр «5 елемент», де крім великої мережі різних послуг від юридичних до косметичних, розміщується ресторан, відділення «Нової пошти», курси іноземних мов «Інтерлінгва», дитячий розважальний центр «Tilly Willy» – й усе це під одним дахом!

Цей район відзначений різноманіттям відділень банків, а також величною будівлею «Укрєксімбанк».Таке сусідство буде зручним для усіх мешканців ЖК «Акрополь».

На вулиці Черняховського знаходиться ще мережа аптек: «АКС», «Полімед» та «Аптека Гаєвського».

З закупівлею продуктів чи інших товарів не буде виникати труднощів, оскільки тут знаходиться супермаркет “Сільпо” та торгові ряди з товарами на будь-який смак.

А ось вулиця Маршала Говорова – це галузь медицини. Тут зосередилися такі медичні установи: Дитяча міська поліклініка №4 та №6, Жіноча консультація №1, Пологовий будинок №5, а також Дитячий садок-ясла №135.

Міська соціально сфера виявляється у продуктовому магазині «Асорті», аптеками «Акс», «Гермес».

Є невелика кількість закладів громадського харчування, наприклад, кафе – «Grill Menu» на розі вулиці Черняховського, та кав’ярня «Гонконгські вафлі» теж на розі, але з вулицею Академічною.

Академічна вулиця – це приємна можливість для прогулянок пішки. Тут розташовані корпуси Юридичної академії, студентські гуртожитки.

З боку парку «Перемоги» функціонує розгалужена мережа бізнес-центрів, розважальних закладів, кафе та супермаркет «Таврія В», крім цього тут знаходиться міський бювет.

Slide Anything shortcode error: A valid ID has not been provided

 

Мікроклімат ЖК

Територія ЖК – повна противага жвавій міській окрузі. Здається, ніби місто відчиняє для людей тайно збережений світ природи. Тут панує атмосфера спокою, яка вразить вас старими думами, що здіймаються у височінь, тихим подихом вітру та співом пташок, який доноситься звідусіль. Такий невеликий оазис посеред міського середовища, який створений для комфортного життя тут.

Відзначимо, що на території ЖК ростуть унікальні багатовікові дуби, які занесено до спису ЮНЕСКО. Як відомо, дуб за індоєвропейською традицією – це оселя богів, у слов’ян – це сакральне місце з яким пов’язана доля людини, та чим старіший був дуб, тим більше його поважали.

Виходячи з цього, ЖК має унікальну природну енергетику, яка збереглася у дереві, таким чином майбутні мешканці отримають її життєву силу та шляхетність.
Чудова територія дитячого селища «Астр» не залишить Вас байдужими.

Slide Anything shortcode error: A valid ID has not been provided

 

Зона відпочинку

І хоч територія ЖК – прекрасне місце, але нею все не обмежується. Велика перевага даного району – це зелені зони для прогулянок, наприклад, «Сквер Героїв-льотчиків» і чудовий парк «Перемоги», розташований в десяти хвилинах по вулиці Маршала Говорова.

Парк «Перемоги» точно варто описувати письменникам або поетам, вихваляючи красу природи. Ми ж відвідали його в розквіті осені, улюбленої пори О. С. Пушкіна. Адже восени він найкраще і найбільше писав, на нього знаходило «натхнення», особливий стан, «блаженний настрій, коли мріяння виразно малюються перед вами, і ви знаходите живі несподівані слова для втілення видінь ваших, коли вірші легко лягають під перо ваше , і звучні рими біжать назустріч стрункій думці »[«Єгипетські ночі»].

Схоже почуття наповнило й нас. Ми, зігрівшись під осіннім сонцем і підстроївшись під ритм парку, стали спостерігати за розслабленою прогулянкою сімей, за граючими дітьми, для яких тут створені численні розваги, за спортсменами і власниками тварин. І нас переповнило захопленням від такої гармонії людини і природи, яку не передасть жодна фотографія. Гадаємо, кожному сподобається гуляти тут, знаходячи свій внутрішній спокій.

Крім єднання з природою жителі ЖК «Акрополь» можуть відвідувати одеський іподром.

Кінний спорт завжди був привілейованим захопленням, яке приносить людині не тільки задоволення, але й підтверджує її високий статус у суспільстві. Так, улюбленим захопленням монаршої родини Великої Британії є кінноспортивні заходи.

Живучи поруч, Ви також зможете отримати такий привілей кінних прогулянок і скачок, як і Королева Єлизавета II під час її кінних прогулянок в лісі або відвідування змагань.

Slide Anything shortcode error: A valid ID has not been provided

 

Наше резюме

ЖК «Акрополь» знаходиться в «комунальному раї без турбот і клопоту» і повністю виправдовує заявлений статус «Комфорт-класу»! Ми щиро віримо, що така ж думка і відчуття буде у всіх майбутніх мешканців.