Відділ продажу:

+38 (048) 752-93-51

Забудовник:

+38 (048) 234-81-73

Про компанію

Бумбурас Василь Пантелеймонович
Виконавчий директор
Бумбурас Пантелеймон Васильович
Президент компанії
Проценко Олександр Володимирович
Директор

Про компанію «Гефест»

Будівельна компанія «Гефест» почала свою діяльність на українському ринку в 1997 році, в місті Одеса. Засновник Пантелеймон Васильович Бумбурас оцінив перспективність розвитку цього регіону, його зростаючі потреби в житлі і інфраструктурі в сукупності з нестачею будівельних компаній в регіоні.

Професіоналізм, відданість справі, повага до суспільства та оточення, а найголовніше – любов до втілених об’єктів були та є секретом успіху і основною причиною, з якої «Гефест» заслужив довіру й повагу як місцевих, так і іноземних інвесторів та громадськості.

Сьогодні, більш ніж через 20 років безперервної роботи, будівельна компанія «Гефест» – це синонім якості, стабільності, витонченого смаку і швидко-зростаючого будівельного об’єднання. Торгові та офісні центри, житлові будинки, лікарні, ресторани, навчальні заклади, збудовані компанією, прикрашають вулиці Києва, Одеси, Ялти, Севастополя і Маріуполя.

Будівельна компанія «Гефест» постійно піклується про безперервне поліпшення якості і контролю на кожній стадії будівельно-монтажних робіт, має власну матеріально-технічну базу виробництва і обробки будівельних матеріалів. А саме: виробництво найвищої якості бетону, виготовлення алюмінієвих вікон і дверей, імпорт і обробка мармуру, виробництво декоративних елементів фасаду, виготовлення металоконструкцій.

Як результат такої стратегії – можливість компанії «Гефест» відповідати усім сучасним технічним вимогам.

Мета нашої компанії – задоволені клієнти, а також підтримання довіри і поваги споживачів. Її перспектива – створення сильної будівельної організації на міжнародному рівні, що характеризується високою якістю, повагою до навколишнього середовища та соціальних аспектів.

Будуємо, дивлячись в майбутнє!