Відділ продажу:

+38 (048) 752-93-51

Забудовник:

+38 (048) 234-81-73

slide
slide
slide
В продажі!
zoom

ЖК «Аполлон на Карантинній»

вул. Карантинна, 22

«Аполлон на Карантинній» – клубний будинок для тих, хто цінує комфорт і красу історичного центру Одеси. Проект буде зведено в Одесі на вулиці Карантинній, що в 5-ти хвилинах від парку ім. Т. Г. Шевченка.

Клубний будинок буде утворювати одна малоповерхова будівля. Внутрішня інфраструктура буде складдатися з комерційних приміщень на першому і другому поверхах, оригінального холу, автономного опалення, підземного паркінгу та затишної прибудинкової території.

Архітектурну концепцію клубного будинку «Аполлон на Карантинній» розробила власна проектна група нашої компанії. В основу ідеї покладені традиції малоповерхового житла європейського формату. Клубний будинок буде стилізований під архітектуру старої Одеси з лаконічним декором.

Інфраструктура клубного будинку

• Будинок розташований в історичному центрі Одеси в 5-ти хвилинах від парку ім. Т.Г. Шевченка, Зеленого театру, Театру на Чайній і стадіону Чорноморець.

• У найближчій окрузі знаходиться більше 10 садочків та шкіл, популярні вузи і школи розвитку, медичні заклади, коворкінг, бізнес-центри і багато іншого.

• У 10-ти хвилинах від клубного будинку розташований дельфінарій, пляж «Ланжерон» і ресторан Terrace. Sea View.

У проекті комплексу передбачені 1- та 2-кімнатні квартири з можливістю вільних планувань.

«Аполлон на Карантиннiй» – центральна перевага вашого життя.

Новини та інформація про хід будівництва:


Візуалізації фасадів, розміщені на сайті, є орієнтовними графічними рішеннями. Остаточний вигляд фасаду будівлі після закінчення будівництва визначається відповідно до технічної документації з урахуванням всіх змін в процесі будівництва.


11 этажпланировкитипового этажа 10 этажпланировкитипового этажа 9 этажпланировкитипового этажа 8 этажпланировкитипового этажа -1 этажпланировкитипового этажа -1 этажпланировкитипового этажа 7 этажпланировкитипового этажа 5 этажпланировкитипового этажа 6 этажпланировкитипового этажа 4 этажпланировкитипового этажа 3 этажпланировкитипового этажа 1 этажпланировкитипового этажа 2 этажпланировкитипового этажа
Для перегляду планування натисніть на поверх
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? Є пропозиції?

Наші переваги

  • багата інфраструктура
  • розташування в центрі міста
  • 11 поверхів бізнес-класу
  • близьке розташування до навчальних закладів
  • близьке розташування до парку ім. Т.Шевченка
  • наявність квартир з терасами