Відділ продажу:

+38 (048) 752-93-51

Забудовник:

+38 (048) 234-81-73

БК «Гефест» виступила партнером міжнародного інвестиційного форуму RE: THINK

October 30, 2019

Одесская строительная компания «Гефест» выступила партнером международного инвестиционного форума RE: THINK в Мариуполе.
Мероприятие торжественно открыл Президент Украины Владимир Зеленский.

Форумі взяли участь керівники компанії «Гефест» Пантелеймон і Василіс Бумбурас.

«Інвестиційний форум в Маріуполі – це по праву знаковий захід для Східної України і країни в цілому. Близько 600 гостей, серед яких топові українські та іноземні бізнесмени, дипломати, міністри, політики, керівники міст і регіонів.

Ми були раді виступити в якості партнерів і особисто взяти участь у Форумі такого рівня », – зазначив виконавчий директор будівельної компанії «Гефест» Василіс Бумбурас.

На думку одеських бізнесменів, український бізнес переживає непростий період. Втім, як і вся країна. Але, якщо стоїть завдання суттєво підняти планку і поліпшити інвестиційний клімат в Україні, то вектор заданий вірний.


«Те, про що говорив Президент на відкритті, дуже відгукується на прикладі нашого бізнесу. Будівельна компанія «Гефест» пройшла серйозний шлях становлення. Я і моя сім’я переїхали в Україну з Греції майже 25 років тому. Ми створювали все практично з нуля. Це був непростий період. Досить згадати економічну кризу, а також різні ситуації політичної нестабільності, які так чи інакше відбивалися на розвитку всього українського ринку та інвестиційної привабливості в цілому. І при всьому цьому, з маленькою будівельної фірми, «Гефест» перетворився на успішного гравця на будівельному ринку», – зазначив Президент будівельної компанії «Гефест» Пантелеймон Бумбурас.