Відділ продажу:

+38 (048) 752-93-51

Забудовник:

+38 (048) 234-81-73

Інфраструктура ЖК «Аполлон на Карантинній»

March 20, 2020
Всі мріють жити в історичному центрі міста. Особливо, коли це місто Одеса. Цю мрію легко втілити в нашому новому проекті – клубному будинку «Аполлон на Карантинній». Пропонуємо вашій увазі невеликий огляд його найближчої інфраструктури.

Клубний будинок в класичному стилі зводиться на вулиці Карантинній 22, поруч із вулицями Канатною, Єврейською і Троїцькою.
Клубний будинок «Аполлон на Карантинній» – це малоповерхова будівля з 1- і 2-кімнатними квартирами вільного планування, підземним паркінгом та комерційними приміщеннями на першому і другому поверхах, стилізованим холом та автономним опаленням.
Зважаючи на розташування, тут дуже зручна транспортна розв’язка: багато зупинок громадського транспорту, з яких легко дістатися майже в будь-яку точку міста.
На вулиці Карантинній є студія меблів «МебельЄ», студія флористики «Артішок», салон-магазин «Прем’єр Паркет», караоке-бар «Утьосов», мовна школа Start, центр стоматології.
Дві-три хвилини пішої прогулянки в бік вулиці Канатної складе дорога до парку ім. Т. Г. Шевченка, Театру на Чайній, Зеленого театру, стадіону «Чорноморець», супермаркету «Сантім», Одеського державного університету внутрішніх справ, морехідного коледжу технічного флоту, комп’ютерної школи Hillel, культурного простору 4City, фітнес-клубу Platinum Fitness, винного ресторану Frebule.


 

В межах двох-чотирьох хвилин між вулицями Троїцькою та Канатною знаходяться: ЗОШ №39, автокурси, автошкола, мовні курси Lustdorf, спортивний клуб «Школа Кунг-фу», центр йоги AlfaGravity, салон краси «OMG Beauty Studio».
В 5-10-ти хвилинах пішої прогулянки вулицею Єврейською вам зустрінуться пошта, крюїнгова агенція «Нептун», квест-кімната «Вихід», магазин «АВС-кераміка», супермаркет «Обжора», дитяча міська поліклініка №3, туристична агенція, відділення банків, кафе тощо.
Якщо прямувати прямо з вулиці Карантинної в сторону Буніна, то можна потрапити на вулицю Юрія Олеші. Ця прогулянка триватиме 5-7 хвилин. Але воно того варте, щоб насолодитися чудовими краєвидами старого міста, відвідати коворкінговий центр Impact HUB Odessa, еспрессо-бар «Тиша», ресторан U, магазин Gastronomia Gesare, мовну школу Bla-bla-club.
В межах 20-30 хвилин від будинку є 4 гімназії, більше 10 дитячих садочків, шкіл і вузів.
Відзначимо, в 10-ти хвилинах від будинку знаходиться дельфінарій «Немо», кращій пляж міста «Ланжерон» і Траса здоров’я.


 
В 15-25 хвилинах від клубного будинку знаходяться відомі історичні пам’ятки Одеси: вулиця Дерибасівська, Міський сад, Приморський бульвар, Грецький і Стамбульський парки, Думська площа, Потьомкінські сходи, пам’ятник Дюку, Оперний театр, Одеська обласна філармонія, Російський драматичний театр, Театр юного глядача ім. Юрія Олеші та більше 15 музеїв.
Детальніше про клубний будинок на Карантинній читайте: https://gefest.ua/objects/karantynna/
 

Історична довідка.

Вулиця Карантинна виникла у 1828 році, а назвали її на честь Карантинної гавані та фортеці.
Довгий час вона була відома через чайну фабрику, яка знаходилася на розі вулиці Єврейської. У 1831 році тут збудували пряму двоповерхову будівлю, яка була призначена під зерновий склад. Протягом 9-ти років цю будівлю декілька разів змінювали. Так, у 1910 році реконструкція скінчилася, а будівля отримала третій поверх.
З 1907 року її викупила найбільша на той час фірма, що займалася торгівлею чаю. Так, в Одесі виникла фабрика з розвішування чаю. Відомо, що після революції усі підприємства об’єднали в одну структуру, яка і надалі продовжувала фасувати чай. Ця фабрика існувала до кінця Радянського Союзу.

Карантинна вулиця або Карантинний провулок. У різний час мала різні назви:
– з 1881 р. Левашевська,
– з 1927 р. Лизогуба,
– з 1987 р. частина вулиці перейменована на вулицю Ю. Олеші.
– з 1994 р. частина вулиці, яка мала ім’я Лизогуба, знову перейменована в Карантинну