Відділ продажу:

+38 (048) 752-93-51

Забудовник:

+38 (048) 234-81-73

Інфраструктура ЖК «Посейдон»

November 22, 2019

Іноді кожен з нас замислюється про те, щоб «взяти квиток і висадитися біля моря». Проте можна не влаштовувати кардинальних втеч від реальності і благ цивілізації, а знайти місце сили в рідному місті. Наприклад, як в Одесі на 16-й станції Великого Фонтану.

Ця локація характеризується віддаленістю від міської суєти, великою площею зелених насаджень, хорошими пляжами і чистим морем. Жити тут в своїй квартирі, ніби на небагатолюдному курорті, ось справжня розкіш. Житловий комплекс «Посейдон» – цілюща морська стихія в вікні кожної квартири!

Житловий комплекс «Посейдон» зводиться в престижному районі без щільної забудови з розвиненою зовнішньою інфраструктурою. У 5-ти хвилинах від комплексу можна знайти супермаркет «Копійка», дитячу лікарню №8, а в 15-ти хвилинах – є ресторан «YUG», супермаркети «Santim» і «Таврія В», міська дитяча лікарня ім. академіка Б.Я. Резника, загальноосвітня школа №106.

Від Дачі Ковалевського у напрямку до мису «Великий Фонтан» розташована спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов №84, приватна спеціалізована школа «Гармонія», сквер, історичний меморіал 411 батарея.

 

 

Перевага комплексу – близьке розташування моря.

У 5-ти хвилинах від ЖК знаходиться набережна і пляж «Золотий берег». Крім цього уздовж пляжу проходить спортивна пам’ятка міста – Траса здоров’я. Також в 10-15 хвилинах можна знайти заклади громадського харчування: пляжний комплекс «Золотий берег», кафе «Брізмарін», «Д-6», «Гоголь у моря».

В радіусі Люстдорфської дороги, площі Таїрова і площі Незалежності, що в 25-30 хвилинах від комплексу, функціонує більш велика сфера послуг. Серед яких:

– фітнес-клуби «Yes Fitness», «Форма», «Стрекоза», «Sky Fit Club», жіноча фітнес-студія «Fit Curves»;

– торгові центри «Панорама», «City Center», «Таїровський», торгова галерея «Oscar Бутік», продуктові ринки «Південний» і «Київський», супермакет «Metro Cash&Carry», «Таврія В», «Сільпо», «АТБ»,«Копійка»,«Обжора»;

– ресторани «Щастя», «Улісс», «Arkhimus», «Гарячі перці», піцерії «Pomodoro», «Domino’s Pizza», «Італійський квартал», кафе «КруаSun», «Keks», «Сова», «Aroma Kava» тощо;

– салони краси «Соланж», «La Fleur», «Milena», «Beauty Room», «B. Space»;

– відділення банків «Креді Агріколь», «Альфа банк», «Схід», «Укрсиббанк», «Сбербанк», «Південний», «ПриватБанк», «Ощадбанк», «А-банк» тощо.

 

Також в цьому районі є комплекс відпочинку «Faйna music pub», кінотеатр «Золотий Дюк» та дитячий розважальний центр «Лімпопо».

Серед закладів сфери освіти тут розташовані:

– освітні школи №65, №55, №86 та №89,

– приватний єврейський дитячий садок «Ор Самеах», навчально-виховний комплекс «Надія», дитячий центр розвитку «Lucky», приватні дитячі сади «Академія дитинства», «Grow Up», «Знайка», «Кораблик»,
– дитячий центр «Чорноморець», школа програмування і робототехніки для дітей «RoboCode», дитяча художня школа №1 ім. К.К. Костанді.