Відділ продажу:

+38 (048) 752-93-51

Забудовник:

+38 (048) 234-81-73

Інфраструктура апарт-комплексу «Каліпсо»

January 13, 2020

Світ змінюється, а разом з ним і тенденції нерухомості. Так, популярні раніше літні дачі біля моря, змінюють просторі і комфортні апартаменти.

Обирають їх не тільки через сучасні технічні рішення, просторі планування, великі панорамні види, а й через новий стиль життя, зручність і відчуття єдності з природою.

Апарт-комплекс «Каліпсо» знаходиться на 13-й станції Великого Фонтану. Цей район оточує великий приватний сектор, тому тут чисте повітря і майже відсутній шум автівок. Поблизу комплексу є спортивна пам’ятка міста – траса Здоров’я, велика паркова зона, доглянуті пляжі, фітнес-центри, студія йоги і серф-центр.

В межах пішої доступності від комплексу знаходяться сезонні пляжні комплекси «Cuba beach club» та «Aloha», кафе «Мамбо» і «Біля моря», нічний клуб «Промінь», пляж «Курортний», ресторан-пляж «Ікра», ресторан «Риба».

 

Перевага інфраструктури апарт-комплексу – пляж у 3-х хвилинах від комплексу і віддаленість транспортних артерій міста.

В 7-10 хвилинах пішої прогулянки вулицею Львівською розташовані супермаркет «Santim», студія краси «Beauty by Loginova», кафе «Штрудель», студія йоги, мережа кафе-кондитерських «Профітролі», Одеський екологічний університет, танцювальні студії, школа єдиноборств та художньої гімнастики.

Також поруч із комплексом на 12-й станції Великого Фонтану можна знайти ресторан «Reef», пляжний комплекс «Coco Beach club», пляжний розважальний комплекс «Рів’єра» і кафе «Мамбо», а у напрямку до 14-ї станції Великого Фонтану – загальноосвітню школу №106.

10-15 хвилин на авто в бік Люстдорфської дороги триватиме поїздка до супермаркетів «Таврія В», «Сільпо», розважального комплексу «Улісс», торгового центру «Панорама», фітнес-клубів «Колібрі», «Стрекоза», «Смайл» та ін. Також в цьому районі знаходиться «Київський» ринок, де можна купити свіжі фрукти і овочі. Крім цього тут є: мережа дошкільних установ, загальноосвітніх шкіл, більше п’яти мовних шкіл, мережа ресторанів і відділень банків.